Календар України


 

Звіт директора Вознесенського професійного аграрного ліцею Мельника Ігора Володимировича про діяльність на посаді директора

 

За минулий 2020-2021 навчальний рік Вознесенський професійний аграрний ліцей виконав державне замовлення по набору учнів на 92%. Кількість учнів на початок 2020-2021 навчального року становила 326 осіб. Вибуло учнів протягом навчального року 120 осіб, з них 94 випускника. Перехідний контингент складає 208 осіб. З випускного курсу отримали розряди нижче встановлених - 2 особи, випущені зі свідоцтвом – 2 особи. Станом на сьогодні контингент навчального закладу становить 313 осіб

Надходження від виробничої діяльності у 2020-2021 навчальному році становить          89870 грн., Слід відмітити групу трактористів-машиністів с/г виробництва № 60-м – майстер в/н Мазілкін О.С.-  2400 грн.;  групи швачок  № 31-ш – майстер в/н Зінкевич К.М. – 2837 грн. ,  групи кухарів № 43 майстри в/н Корейша Г.В. і Фоменко А.Р.  – 60000 грн. На благодійний фонд всього поступило 29000 грн.:  4000 грн.  від швейного підприємства «Вікторія8» (групи майстрів в/н Гринник Т.І. № 32-ш і Зінкевич К.М. № 31-ш) і 25000 грн. від бази відпочинку «Залізний порт» (група № 42-к майстер в/н Руснак А.А.).

Колектив ВПАЛ пройшов в 2020 році атестацію з трьох професій та ліцензування з двох.

З 12 березня 2020 року відповідно до Постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020 № 211 було припинено проведення очних занять з теоретичної та практичної підготовок, роботу закладу переведено на дистанційний режим. В умовах карантину освітній процес проводився дистанційно з використанням технологій дистанційного навчання та внесенням відповідних змін до розкладу занять. Щодо змін освітнього процесу було видано 10 наказів (від 12.03.2020 № 23, від 22.05.2020 № 42, від 29.05.2020 № 44, від 12.10.2020 № 99, від 23.10.2020 № 105, від 01.12.2020 № 120, від 06.01.2021 № 1, від 19.03.2021 № 20, від 23.03.2021 № 22, від 26.03.2021 № 26). Практична частина освітньої програми спланувалась за окремим графіком і погоджена із роботодавцями та здобувачами освіти. Під час організації освітнього процесу використовувались онлайн-ресурси, інформацію про які розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України. Уроки загальноосвітньої, професійно-теоретичної та загальнопрофесійної підготовок проводились дистанційно, уроки виробничого навчання, в основному, проводились в закладі освіти підгрупами (не більше 20 учнів) з дотриманням епідеміологічних та гігієнічних норм. На кожен урок виробничого навчання, що проводився дистанційно розроблені відео-уроки.

Ведеться системна робота педагогічного колективу над поповненням матеріальної бази за рахунок творчих дипломних робіт та надходжень від виробничої діяльності.

Зроблено у 2020-2021 навчальному році:

В електромонтажній лабораторії розроблені робочі навчальні програми, тематичні і поурочні плани згідно навчальних модулів та професійних компетентностей з виробничого навчання, виробничої практики на ІІ розряд. Проведений ремонт.

В кабінеті № 23 професійно-теоретичної підготовки з професії «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» проведений ремонт. Розроблені та доукомплектовані робочі навчальні програми, тематичні і поурочні плани згідно навчальних модулів та професійних компетентностей з предмету «Основи обслуговування, монтажу і ремонту електроустаткування».

У кабінеті № 12 професійно-теоретичної підготовки з професії «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» розроблені інструкційно-технологічні картки модуль ТРА1-2Т.О.  та проведений ремонт тракторів, сільськогосподарських машин категорії А1,А2, В1 (А2-2, В1-2). Проведений аналіз матеріальної бази у відповідність до вимог Державних стандартів та розроблені перспективні плани. Кабінет поповнений дидактичним матеріалом, навчальною та методичною літературою. Виготовлені та обладнанні стенди: «Нова сільськогосподарська техніка», «Особливості будови та експлуатації комбайнів світових фірм». Проведений ремонт кабінету.

В лабораторії тракторів розроблені інструкційно-технологічні карти з категорії А1, А2. Обладнані робочі місця на теми: «Кривошипно-шатунний механізм двиг. Д-240, Д-65», «Газорозподільчий механізм двиг.Д-240, Д-65», «Система охолодження двигуна», «Система мащення двигуна».

В лабораторії сільськогосподарських машин розроблені інструкційно-технологічні карти з категорії А1, А2. Лабораторію поповнено інструментами, дидактичними матеріалами, навчальною та методичною літературою. Систематизовано вузли, деталі, інструменти. Розроблені інструкції з охорони праці.

За поточний навчальний рік в лабораторії кухарів  зроблений капітальний ремонт опалювальної системи та косметичний ремонт.

У кабінет № 25 з професійно-теоретичної підготовки з професії «швачка» придбано праску з парогенератором. Зроблено косметичний ремонт кабінету.

Укабінет № 22 з професійно-теоретичної підготовки з професії «швачка» придбано матеріали для проведення виробничого навчання за рахунок спонсорів. Зроблено косметичний ремонт кабінету.

У кабінет № 21 з професійно-практичної підготовки з професії «швачка» було придбано промислову швейну обметувальну машину «Тупікал».

Кабінет математики № 18 поповнено матеріалами для проведення уроків з використанням дистанційної та змішаної технології навчання. Підготовлено матеріали для методичного бюлетеня по дистанційному навчанню. Систематизовано матеріали для проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з математики. Створено тести з математики на платформі «На урок». Оновлено стенди «Готуємося до ЗНО», «Вчись вчитися». Зроблено косметичний ремонт кабінету.

У кабінеті № 11 всесвітньої історії, географії, правознавства оновлено паспорт комплексного методичного навчального забезпечення. Створено мультимедійні презентації

з предмета «Громадянська освіта» (2частина, до 35 уроків). Розроблено завдання для контрольних робіт з предмета «Громадянська освіта» (2 частина). Виготовлено стенди «Права і обов’язки учнів», «Стоп, булінг!».Придбано стінну карту «Країни Азії» (політична карта).

 

Заплановано на 2021-2022 навчальний рік:

В кабінеті № 23 планується доробити і доукомплектувати робочі навчальні програми, тематичні і поурочні плани згідно навчальних модулів та професійних компетентностей з предмету «Основи обслуговування, монтажу і ремонту електроустаткування» на ІІІ, ІV розряд. Зробити стенди «Таблиця співвідношення проводу» (алюмінієві жили проводу), «Таблиця співвідношення проводу» (мідні жили проводу).

В електромонтажній лабораторії планується оновити і доукомплектувати робочі місця № 1-9, розробити і доукомплектувати робочі навчальні програми, тематичні і поурочні плани згідно навчальних модулів та професійних компетентностей з виробничого навчання, виробничої практики на ІІІ, ІV розряд. Провести ремонт.

У кабінеті № 12 професійно-теоретичної підготовки з професії «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» планується робота над навчально-плануючою документацією, формування тематичних папок, оформлення інструкційно-технологічних карт, модуль ТР В2-2, В3-2 Т.О та ремонт самохідних машин; виготовлення та обладнання стендів, «Робочі органи ґрунтообробних машин», «Робочі органи посівних машин».

В лабораторії тракторів планується обладнати робоче місце на тему «Система пуску», робоче місце «Коробка передач трактора ЮМЗ-6», робоче місце «Ходова частина трактора». Заключити договір на проведення виробничого навчання категорії В2 на підприємстві.

В лабораторії сільськогосподарських машин планується розробити інструкційні карти з категорії В2, В3, поповнення робочих місць деталями та вузлами комбайнів, інструментами. Заключити договір на проведення виробничого навчання категорії В2 на підприємстві.

В лабораторію кухарів планується придбати пароконвектомат, доукомплектувати новим інвентарем.

В кабінет № 34 професійно-теоретичної підготовки, лабораторія «кондитерів» планується придбати дві плити, дві духовки, холодильник. Допрацювати інструкційно-технологічні картки кухаря 4 розряду.Поновити кухонний посуд. Відремонтувати принтер.Оновити лінолеум.

У кабінет № 21  планується придбати комп’ютер.

У кабінет № 25 планується придбати промислову розпошивальну машину.

У кабінеті № 22 планується зробити  ремонт підлоги.

 В кабінеті математики № 18  планується поповнити дидактичні матеріали для підготовки до ЗНО з математики (рівень стандарт, профільний рівень). Оформити тематичну картотеку дидактичних матеріалів та ПМЗ. Провести конкурс на кращого знавця математики «Талант+творчість». Продовжити роботу по оновленню і поповненню кабінету навчально-методичним матеріалом.Замінити дошку в кабінеті.

У кабінеті № 11 всесвітньої історії, географії, правознавства планується систематизувати та поповнити «Портфоліо викладача», дидактичні матеріали до уроків з предмета «Основи галузевої економіки».  Оновити «Куточок групи». Придбати стінну карту «Країни Африки» (політична карта). Планується звернутись до керівництва ліцею щодо придбання великого монітора або телевізора для демонстрації електронних карт, комп’ютерних презентацій, відео уроків.

    В 2020-2021 н.р. педагогічний колектив Вознесенського професійного аграрного  ліцею розпочав роботу над проблемною темою   «Формування життєвих компетентностей здобувачів освіти як основа розвитку конкурентоспроможного випускника» (перший рік), яка розрахована на 2020-2025 роки.

Методична служба ліцею становить ціліс­ну, створену на наукових досягненнях, надбаннях передового досвіду й  аналізі проблем педагогів  систему взаємопов’язаних заходів, дій і засобів, спрямованих на всебічне підвищення професійної майстерності кожного викладача та майстра виробничого навчання, на збагачення й розвиток творчого потенціа­лу педагогічного колективу в цілому, на досягнен­ня оптимальних результатів навчання, виховання й розвитку здобувачів освіти.

Одним із пріоритетних напрямів роботи ліцею є навчання, виховання й розвиток учня  як конкурентоспроможного випускника, здатного відчувати себе щасливим в сучасному суспільстві, вміти використовувати напрацьовані знання, здобуті в закладі.

Головна мета методичної роботи  передбачає зростання педагогічної майстерності педагогічного колективу і кожного зокрема, підтримку інноваційної діяльності педагогів  та впровадження дієвих форм роботи з  учнями, розвиток творчої особистості як педагога, так і учня, створення умов для повноцінного інтелектуального, духовного, фізичного розвитку всіх учасників навчального процесу.

 Робота  з педагогічними кадрами була спрямована на виконання таких завдань:

-формування соціальної, комунікативної, комп’ютерної та інших видів компетентності учнів, індивідуалізації та диференціації навчання, спрямовану на набуття здобувачами освіти навичок самостійної, науково-практичної, дослідницько-пошукової діяльності;

-підвищення якості знань учнів з базових предметів навчального плану;

-удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників шляхом організації роботи МК, проведення методичних та предметних тижнів;

-удосконалення системи роботи з обдарованими та здібними дітьми;

-активне користування технологіями дистанційного навчання;

-підвищення рівня профілактично-консультативної роботи серед учнівського колективу, батьківської громади, створення умов для реалізації відповідних програм щодо розвитку особистості учня, ураховуючи соціальний запит та особисту зацікавленість учнів, батьків, педагогів;

-розвиток учнівського самоврядування, широке залучення його до вирішення питань організації освітнього процесу, життєдіяльності закладу освіти;

-підвищення рівня позаурочної роботи з навчальних предметів;

-продовження роботи щодо забезпечення охорони та зміцнення здоров’я учнів;

-підвищення іміджу закладу освіти.

В ліцеї організовано роботу 6 методичних комісій.

1. МК викладачів, майстрів виробничого навчання з професії Кухар; проблемна тема «Життєва компетентність учнів – основа розвитку особистості».

2.МК викладачів, майстрів виробничого навчання з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, викладачів, майстрів виробничого навчання енергетичних дисциплін; проблемна тема «Нестандартні форми навчання як засіб формування життєвих компетентностей майбутніх фахівців».

3.МК викладачів, майстрів виробничого навчання з професії Швачка; проблемна тема: «Формування професійної компетентності майбутніх фахівців з професії Швачка засобами сучасних інформаційних технологій».

4.МК викладачів природничо-математичних предметів; проблемна тема: «Життєва компетентність як умова самореалізації особистості».

5.МК суспільно-гуманітарних  предметів; проблемна тема «Професійна компетентність викладача як  необхідна умова формування життєвих компетентностей учнів».

6.МК викладачів фізичної культури та захисту України; проблемна тема «Компетентнісний підхід до викладання фізичної культури та захисту України як засіб формування здоров’язберігаючої компетентності та підготовка учнів до захисту України».

Робота методичних комісій була спрямована на вдосконалення методичної підготовки, фахової майстерності педагогів, вдосконалення методики проведення уроку. Проведені заплановані засідання МК, на яких обговорювалися організаційні та науково-методичні питання.

Педагоги нашого закладу брали участь як в роботі МК, так і в роботі  обласних семінарів та предметних секцій:

  • викладач Павлова О.О.: виступ  на обласному вебінарі  з темою: «Поєднання інтересів  закладу професійної освіти та роботодавців у забезпеченні якісної підготовки  кваліфікованих робітничих кадрів»;
  • викладач Шаповало М.О.:  відкритий урок з учнями гр..60 з предмету «Організація  і технологія механізованих  робіт» по темі:  «Нові ґрунтообробні машини»; виступ на обласній онлайн-конференції з презентацією електронного посібника з  предмета  «Організація і технологія механізованих робіт»; доповідь на обласних педчитаннях «Використання сучасних освітніх технологій в навчальному процесі – запорука якості професійної підготовки кваліфікованих  робітників»;
  • викладач Яценко Ю.В.: доповідь на обласних педчитаннях «Формування свідомого ставлення до життя і здоров’я підлітків в системі урочної та позаурочної роботи»;
  • викладач Шаповало М.О. та майстри  виробничого навчання  Мазілкін О.С. та Лаптєв А.О.: організація та проведення   1 етапу обласної олімпіади серед учнів 2-го курсу  гр..60 трактористів – машиністів с/ г виробництва, водій автотранспортних засобів з предметів: основи агротехнології, основи слюсарної справи, організація і технологія мехробіт, правила дорожнього руху, охорона праці;  участь в ІІ етапі обласної онлайн-  олімпіаді з   спеціальних дисциплін серед учнів професійно- технічних навчальних закладів Миколаївської області;
  • майстер виробничого навчання Григор’єва Т. Ю.: урок з предмету професійно –теоретичної підготовки «Обладнання швейного виробництва» на базі соціального партнера ПП «Вікторія 8»;
  • майстер виробничого навчання Гринник Т. І.: урок професійно-практичного циклу «Виготовлення чоловічих брюк в умовах навчльного класу» на базі соціального партнера ПП «Вікторія 8»;

МК викладачів, майстрів в/н з професії Кухар в минулому  навчальному році свою діяльність спрямовувала   на підготовку уроків в умовах дистанційного навчання. Були створені  персональні сайти, групи в вайбері, де   розміщували дидактичні та методичні матеріали, презентації з викладанням нового матеріалу, рекомендації учням під час підготовки до уроків, мультимедійні презентації, створені за допомогою програм Power Point, тести з певної теми, матеріал уроку. 

            Викладачі МК предметів суспільно-гуманітарного циклу в рамках Всеукраїнського тижня права провели:

-вікторина «Знавці права» у групі № 61м (викладач Василенкова О.І.);

-конкурс учнівських плакатів «Мої права»;

-відкритий урок «Трудове право» (викладач Городній А.О.);

 З 22.02.21. до 26.02.21. проходив Тиждень суспільних та гуманітарних дисциплін, під час якого було проведено такі заходи:

-літературно-мовна вікторина «Мова єднає всіх» (Осадченко І.П.,  Хортюк Т.В.),

-позакласний захід з історії і географії «Різнобарв’я мов світу» (Василенкова О.І.),

-відкритий урок з історії України «Історія заборон української мови» (Городній А.О.),

- позакласний захід «Мова-це важливо» (Годовиченко І.А.),

         З нагоди пам’ятних дат та державних свят Городнім А.О. проводилися урочисті лінійки до:

 - Дня українського козацтва,

 - Дня вшанування жертв Голодомору.

До Дня Європи в Україні викладач Василенкова О.І. підготувала і провела вікторину «Європейський калейдоскоп» у групі №44 к/к.

На засіданнях методичної комісії приділялася велика увага організації дистанційного і змішаного навчання. У педагогічній діяльності використовувалися інтернет- ресурси, учням надавалися консультації, проводилося онлайн-тестування.

 З нагоди Дня народження Т.Г.Шевченка викладач Хортюк Т.В. підготувала учнів ліцею до участі в обласному онлайн- конкурсі читців поезії Кобзаря, що проводився Миколаївським благодійним фондом «Україна дітям».

Викладач  Годовиченко І.А. організувала і провела онлайн-вікторину «Майстер на всі часи» (до 130-річчя від дня народження М.Булгакова).

               Викладачі МК предметів природничо-математичного циклу провели позакласні заходи з предметів:

  •  «Математика в моїй професії»(І курс);
  •  усний журнал «Секрети математики»;
  •  конкурс  презентацій «Застосування тригонометричних  функцій до опису реальних    процесів», турнір допитливих(ІІІ курс)(Ларіонова О.М.).
  • вікторина «Фізичний калейдоскоп» ( І курс);
  •  конкурс знавців експериментальної фізики (ІІ курс);
  •  урок-дослідження « Чи можливе життя на інших планетах Сонячної системи?»;
  •   інформаційний захід до 35 річниці трагедії на ЧАЕС (Парфьонова О.О.).
  • година спілкування «Коронавірус: профілактика інфікування»;
  •  усний журнал «Природа навколо нас» (Метальнікова Т.А.).

Викладачами предметів фізичної культури та захисту України були  проведені:  

- «Олімпійський  день» – змагання  з  волейболу  між  командами працівників  та    учнів  ліцею  з  метою  популяризації  здорового  способу  життя; 

 - заходи   до  "Дня  Захисника  України" та "Дня  українського  козацтва"; 

 - військово-спортивне  свято  в  ліцеї    до  Дня  Збройних  Сил  України;

-змагання із легкоатлетичного чотириборства,   волейболу,    футболу.                                                                                                                          

У грудні 2020 року команда  ліцею приймала участь у проведенні онлайн-змагань «Sport in our life» (Спорт в нашому житті) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області. Команда  дівчат посіла ІІ місце серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти районів та міст Миколаївської області.

                      Особлива увага приділяється удосконаленню професійної підготовки педагогічних працівників. Одним із провідних аспектів у роботі із забезпечення високого методичного й професійного рівня діяльності педагогічного колективу є підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Реалізація цієї мети відбувається шляхом курсової підготовки на базі МОІППО та Білоцерківського інституту неперервної професійної  освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти»,  стажування та самоосвітньої роботи педагогів.

         З метою професійного самовдосконалення педагогічних кадрів та згідно перспективного плану курси підвищення кваліфікації пройшли 10 викладачів та  психолог  за курсами та модулями, набираючи обов’язкові для атестації  150 годин. Всі курси проходили в режимі онлайн. Також в дистанційному режимі курсову перепідготовку пройшла заступник директора з НВР Бабаєва І.В.

      Атестацію в 2020-2021 н.р. успішно пройшли 2 заступника директора, 2 викладачі  та 2 майстри в/н.
Лілія Вікторівна пройшла атестацію і як психолог. Гринник Т.І. проходила атестацію як викладач професійно-теоретичної підготовки.

За результатами атестації:

  • Баланчук Л.В. підтвердила І кваліфікаційну категорію;
  • Бондаренко Т.І.,  майстр в/н, підтвердила відповідність 14 тарифному розряду;
  • Гринник Т.І., викладач,  підтвердила І кваліфікаційну категорію;
  • Лаптєву А.О. встановлений 14 тарифний розряд;
  • Шаповало М.О., викладач, підтвердив вищу кваліфікаційну категорію;
  • Яценко Ю.В., викладач, підтвердив вищу кваліфікаційну категорію.

 

Виховна робота Вознесенського професійно агарарного ліцею  проводилась на основі нормативно-правового законодавства, концепції «Нової української школи» та Закону України «Про освіту», згідно затвердженому річному плану. Значну увагу в своїй роботі педагогічний колектив приділяв вихованню у здобувачів освіти  моральних якостей: доброзичливості, поваги до людської гідності, милосердя, доброти, толерантності, потреби в емоційному та духовному контакті з людьми, потреби у самоповазі, патріотизму, національної самосвідомості, розуміння приналежності до українського народу.

                На початку навчального року здобувачів освіти ознайомили з правилами внутрішнього розпорядку ліцею, проінформували про використання мобільних телефонів та заборону тютюнопаління, споживання алкогольних напоїв, як на території навчального закладу, гуртожитку, так і в громадських місцях. Постійно проводились заходи щодо інформування новин та найважливіших подій в ліцеї, в державі, в світі, проводився аналіз відвідування учнями занять та результатів атестації.

Адміністрація, педколектив велику увагу приділяє правовому вихованню учнів, профілактиці правопорушень та злочинності.

У ліцеї працює Рада Профілактики правопорушень, робота якої спланована спільно з КМСН РВ УМВС в Вознесенському районі та ССД Вознесенської РДА. Система профілактики правопорушень в Вознесенському ПАЛ має системний характер. На внутріліцейний облік поставлено 15 здобувачів освіти (4,5 %). Планування та організація освітньої діяльності виконується відповідно до встановленої системи на достатньому рівні та має обґрунтований, узгоджений характер. З учнями постійно проводиться індивідуальна, роз’яснювально-корекційна робота практичним психологом, класними керівниками, майстрами виробничого навчання, заступником директора з навчально-виховної роботи. Для правової освіти учнів використовуються різні форми і методи роботи: місячники та тижні правових знань, години спілкування, індивідуальні бесіди, зустрічі з працівниками правоохоронних органів тощо.

Особливої актуальності сьогодні набувають питання протидії булінгу, кібербулінгу, торгівлі людьми, насильства в сім’ї. Вони розглянуті на нарадах з класними керівниками, майстрами в/н. Проведено ряд виховних заходів з цих питань: відеолекторій за участю старшого інспектора ювенальної превенції міського відділу поліції з питань протидії насильству в сім’ї, години психолога «Агресія і агресивність», «Мистецтво миру». 

В ліцеї проводиться планомірна комплексна робота щодо забезпечення умов для збереження здоров’я учнів, виховання в них свідомого ставлення до власного здоров'я. В рамках реалізації завдань програми «За здоровий спосіб життя» в закладі проводиться інформаційно-освітня та профілактична робота серед здобувачів освіти щодо вживання алкогольних напоїв, наркотичних засобів, тютюнопаління, заходи щодо попередження грипу, інфекційних захворювань, гепатитів, туберкульозу, СНІДу, венеричних захворювань, в т. ч. і за участю лікарів Вознесенської ЦРЛ. Працює відеолекторії «За здоровий спосіб життя».  

В ліцеї було проведено:
- 20 щотижневих тематичних лінійок;
- 5 урочистих лінійок;
- 5 святкових заходів.
            Пройшли виставки творчості учнів, тематичні виставки. В проведенні загальноліцейних заходів були задіяні всі педпрацівники ліцею.
            Систематично оформлювались тематичні інформаційні стенди, календар знаменних дат та святкових урочистостей. Щомісячно оформлювались групові куточки, стенди самоврядування, інформаційний куточок «поради психолога». Протягом першого семестру кожного тижня проводились тематичні виховні години та бесіди згідно ліцейного та групових планів.
              В ліцеї були проведені Заходи, акції: «День здоров’я», «Молодь за здоровий спосіб життя», «Меняю сигаретку на конфетку», до «Міжнародного дня інвалідів», «Пам’яті жертв Голодомору», «Молодь проти насильства», «Від серця до серця», «Тиждень правових знань», до «Дня боротьби зі СНІДом», до « Відзначенння Дня гідності та Свободи », до «Річниці визволення міста Вознесенська від німецько-фашистських загарбників», Молодь проти наркоманії», «Тиждень української мови та писемності», «День боротьби проти насилля» та ін.

            Проведені урочисті заходи до «Дня знань», «Дня працівника освіти», «До Дня української армії та українського козацтва»( жовтень, листопад), «До Дня працівника сільського господарства», «Новорічні свята», «До Дня св. Валентина», «А ну-мо, дівчата».

            Ліцей активно співпрацює зі службами  у справах сім’ї та молоді та ССД Миколаівської області і відділом ювенальної превенції м. Вознесенська по роботі з дітьми з інших районів, з якими на початку року був узгоджений план спільних заходів.
            Відбулися лекції та зустрічі з представниками  Вознесенської ЦРЛ, Ювенальної превенції та відділу  Правової допомоги.

            Інформація про проведенні виховні заходи висвітлюється на сайті навчального закладу.

            Протягом року учні нашого ліцею приймали участь у міських заходах:
- Ярмарок до Дня міста
- «Моя Новорічна мрія»
            Весь час активно працювала Рада самоврядування ліцею.
Проводячи аналіз роботи з учнями пільгових категорій, можна визначити, що нами повністю виконувались норми фінансового забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (компенсаційні виплати на харчування, одяг, взуття, підручники, виплати по випуску- 29 осіб).
            Постійно проводилась профорієнтаційна робота згідно плану. Провели «День відкритих дверей» та презентацію професій, квест з майбутніми абітурієнтами «Станція твого майбутнього», розроблена та діє система профорієнтаційних заходів.
Учень за спеціальністю «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів» отримав стипендію міського голови. 

В закладі освіти працюють 2 гуртки, 2 спортивні секції. Охоплено гуртковою роботою 132 здобувачі освіти (42 %). Учні щорічно беруть участь у Всеукраїнських та обласних конкурсах. Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнський конкурс учнівської творчості у номінації «Література».

Згідно плану проводилась робота психологічної служби ліцею: практичним психологом проводилась діагностична робота, корекційно-розвивальні заняття, індивідуальні та групові консультації для учнів і батьків, профілактично-просвітницькі заходи, а також робота медичної служби та робота бібліотеки.

           За період з вересня 2019 року колективом Вознесенського ПАЛ було зроблено:

  1. Проведено поточний ремонт навчальних корпусів.
  2. Проведено поточний ремонт гуртожитку ліцею.
  3. Введено в експлуатацію ще одну душову в гуртожитку.
  4. Проведено ремонт лабораторії-кухні.
  5. Зроблено капітальний ремонт душової кімнати спортивної зали.
  6. Зроблено ремонт частини коридору другого поверху навчального корпусу.
  7. Відремонтовано фойє навчального корпусу.
  8. Проведено ремонт актової зали.
  9. Відновлено освітлення підвалу.
  10. Відремонтовано каналізацію в навчальному корпусі.
  11. Відремонтовано санітарну кімнату навчального корпусу.
  12. Введено в дію умивальник в спортивній залі.
  13. Переобладнано два трактори під пуск зі стартеру.
  14. Відремонтовано автобус.
  15. Проведено капітальний ремонт системи опалення їдальні.
  16.  Проведено реконструкцію системи опалення (перехід із спортивної зали в їдальню).
  17. Відремонтовано та введено в експлуатацію дві зернові сівалки.
  18. Проведено поточні ремонти тракторів юмз-6, мтз-80 та двох т-150.
  19. Встановлено два протипожежних люка.
  20. Встановлено двоє протипожежних дверей в електрощитові.
  21. Проведено ряд протипожежних заходів згідно припису ДСНС.
  22. Відремонтовано навчальні парти в кабінеті №23.
  23. Проведено заміну електричних лічильників навчального корпусу згідно припису.
  24. . Придбано та встановлено в гуртожитку ліцею пральну машину-автомат.
  25. Придбано та встановлено в гуртожитку сучасні електроплити.

    В найближчих планах  колективом заплановано ряд заходів:

  1. Укомплектація  душової кімнати в спортивній залі пральною машиною- автомат та електробойлером.
  2. Продовжити переобладнння тракторів під пуск із стартеру.
  3. Встановити металопластикове вікно в їдальню ліцею.
  4. Встановити три металопластикових вікна в спортивній залі.
  5. Провести реконструкцію вузла обліку газу.
  6. Заміна  металопластикових дверей (виходи на внутрішній двір навчального корпусу) відповідно припису ГУ ДСНС.
  7. Провести протипожежну обробку дерев’яних конструкцій покрівлі навчального корпусу згідно припису ГУ ДСНС.
  8. Розширення матеріально-технічної бази з професій:

- «Швачка» - придбання сучасного швейного устаткування;

- «Кухар, кондитер» - придбання пароконвектомату;

- «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій категорії «С»» - придбання підйомно-погрузочного борта, роторної косарки.

  1. Провест ремонт туалетної кімнати для дівчат.
  2. Провест ремонт туалетної кімнати для жінок-співробітників.
  3. Провести ремонт учительської.
  4. Встановити пандус біля навчального корпусу, який відповідає вимогам.
  5. Замовити проектно-кошторисну документацію протипожежної сигналізації згідно припису  ГУ ДСНС.
  6. Замовити проектно-кошторисну документацію внутрішнього протипожежного водопостачання  згідно припису  ГУ ДСНС.

 

 

  Директор Вознесенського ПАЛ                                            Ігор МЕЛЬНИК

 

 

 





 

 














Обласний семінар


31 жовтня 2018 року у Вознесенському професійному агарному ліцеї відбувався обласний семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи ... далі...








Іноваційна каша


На уроці виробничого навчання у групі 36-к/к учні дізналися про приготування розсипчастих, в’язких та рідких каш... далі...



                                                                    © 2019    Вознесенський професійний аграрний ліцей
Миколаївська область м. Вознесенськ
вул. Танасчишина 20
vozpal@ukr.net
(51-34)3-29-62
-