Календар України
Олімпійський урок

З метою розвитку олімпійського руху в Україні, популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді 15.09.2023 року у спортивній залі Вознесенського професійного аграрного ліцею був проведений Олімпійський урок.

Брали участь у заході учні І курсу: групи № 64-м з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів» та групи № 124-е з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».


Було проведено тенісну та комбіновану естафети, конкурси з баскетбольним та футбольним м’ячем, конкурси з легкої атлетики та боротьби.


З різницею в один бал перемогу отримала команда І курсу групи № 64-м. Учні були нагороджені Почесними грамотами та солодкими призами.


Усі отримали заряд гарного настрою та оптимізму.Олімпмйський День

15 червня 2023 року був проведений захід спортивного спрямування до Всеукраїнського Олімпійського дня у форматі «Спортивні та рухливі ігри» серед здобувачів освіти Вознесенського професійного аграрного ліцею.

У заході приймали участь групи хлопців № 62-м та № 63-м

з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів категорії «С».
Козацькому роду нема переводу

13 жовтня в спортивній залі Вознесенського ПАЛ відбулося свято «Козацькому роду нема переводу». 

У заході брали участь 3 групи: 62-м «Тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів категорії «С»;  45-к  «Кухар» та 46к/к «Кухар, кондитер».

Свято складалося з 7 раундів: 1-Інтелектуальний. 2- Стрибки у мішках. 3-Лазіння по канату. 4-Кмітливий отаман. 5-Танцювальний. 6-Армійські будні. 7-Вірю не вірю.

Перемогу одержала група № 62-м, яка була нагороджена Почесною грамотою та солодощами.

Наостанок всіх присутніх пригощали смачним козацьким кулешем.
Обласний семінар


31 жовтня 2018 року у Вознесенському професійному агарному ліцеї відбувався обласний семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи ... далі...
Іноваційна каша


На уроці виробничого навчання у групі 36-к/к учні дізналися про приготування розсипчастих, в’язких та рідких каш... далі...                                                                    © 2019    Вознесенський професійний аграрний ліцей
Миколаївська область м. Вознесенськ
вул. Танасчишина 20
vozpal@ukr.net
(51-34)3-29-62
-