Календар України


Всеукраїнський день бібліотек

Погодьтеся, восени так і хочеться сісти біля каміну або загорнутися у теплу ковдру з філіжанкою ароматного чаю та з цікавою книгою. Мабуть тому, наприкінці вересня, ми святкуємо Всеукраїнський день бібліотек – свято книги, яке свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства. Символічно, що відзначається день бібліотек саме 30 вересня, в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (в перекладі з грецької мудрості).

30 вересня учні Вознесенського ПАЛ взяли активну участь у святкуванні Всеукраїнського дня бібліотек. Вони вирушили в літературно – історичний вояж:

«Бібліотека – мудрість віків, хранителька добра».

Бібліотекар ліцею Шевченко А. В. та учні, які складають актив бібліотеки познайомили присутніх з неймовірно цікавою історією, створення «храмів наук», «аптек душі». Саме так, у давнину, називали книгозбірні. Учениці ліцею: Ткаченко Анастасія (група 31ш) та Алексєєва Марія (група 42к/к) вразили слухачів, напрочуд, хвилюючою, музично – поетичною композицією: «У тиші храму, де живуть слова…».

Переглянувши змістовне відео: «Бібліотеки світу», присутні отримали вражаючу інформацію про найбільші, найкрасивіші та найдивовижніші бібліотеки сучасності.

Кожен, хто проявляв активність і вірно відповідав на запитання вікторини: «Бібліотека – твоя територія», отримав солодкий смаколик.

Бібліотекар Шевченко А. В., презентувала виставку нових книг: «Книга чекає свого читача», отриманих у подарунок від користувачів, подякувала всім, хто підтримує бібліотеку, постійно користується її послугами і нагородила найактивніших відвідувачів пам’ятними медалями: «Меценат бібліотеки» - майстра в/н Корейшу Г. В., техпрацівника Палієнко Т. П. та «Кращий читач» - викладача Ларіонову О. М., майстра в/н Бондаренко Т. І..

( Медалі, спеціально до свята, виготовили учні ліцею, які складають актив бібліотеки.)

На завершення присутні дійшли висновку, що навіть на сучасному етапі розвитку цивілізації, книга залишається одним із найефективніших інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. Вона покликана служити людям, а краса і мудрість, відтворені у друкованих рядках, неодмінно мають стати на заваді жорстокості, несправедливості і насиллю, та врятувати наш прекрасний, неповторний світ.

  

 

Обласний семінар


31 жовтня 2018 року у Вознесенському професійному агарному ліцеї відбувався обласний семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи ... далі...
Іноваційна каша


На уроці виробничого навчання у групі 36-к/к учні дізналися про приготування розсипчастих, в’язких та рідких каш... далі...                                                                    © 2019    Вознесенський професійний аграрний ліцей
Миколаївська область м. Вознесенськ
вул. Танасчишина 20
vozpal@ukr.net
(51-34)3-29-62
-