Календар України


Відкритий урок

        В ході підготовки до засідання педагогічної ради  6 листопада викладач спецтехнології Костюк Н.С. провела відкритий урок в групі 40 к/к «Технологія приготування борщів».

Наталія Станіславівна поділилась з  колегами досвідом застосування інноваційних педагогічних технологій з метою активізації творчих здібностей учнів. В ході підготовки та проведення уроку були використані метод випереджувального завдання та метод проектів.

Інтерактивні вправи були доцільно застосовані на етапах актуалізації знань та закріплення нового матеріалу. Всі присутні отримали багато нової та корисної  інформації.

 

 

Олімпіада НАУ

     24 жовтня учні випускних курсів нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді, яка була проведена представниками Миколаївського національного аграрного університету.

Мета олімпіади – ознайомлення здобувачів освіти зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в університеті, зацікавлення у поглибленому вивченні профільних предметів для вступу до Миколаївського НАУ, реалізація здібностей талановитих учнів.

Випускники ліцею при підготовці до олімпіади мали можливість поглибити свої знання із навчальних предметів, які виносяться на ЗНО, а саме: українська мова, математика, історія України, біологія, географія, фізика, англійська мова, хімія.

 

 

Обласний семінар


31 жовтня 2018 року у Вознесенському професійному агарному ліцеї відбувався обласний семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи ... далі...
Іноваційна каша


На уроці виробничого навчання у групі 36-к/к учні дізналися про приготування розсипчастих, в’язких та рідких каш... далі...                                                                    © 2019    Вознесенський професійний аграрний ліцей
Миколаївська область м. Вознесенськ
вул. Танасчишина 20
vozpal@ukr.net
(51-34)3-29-62
-